WEBINAR

Świąteczna harmonia

Jak pomóc dzieciom wrażliwym na nadmiar bodźców przeżyć święta bez przestymulowania?

 

14 grudnia 2023, g. 21.00

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Twoje dziecko szybko się przebodźcowuje, kiedy wokół dużo się dzieje? Ma zaburzenia integracji sensorycznej/ jest wysoko wrażliwe/ rozwija się w spektrum autyzmu lub po prostu źle reaguje na zmianę codziennej rutyny i nadmiar wrażeń?

Święta, a wraz z nimi ogrom niecodziennych bodźców, atrakcji, spotkań i emocji to dla niego zbyt wiele i w poprzednich latach kończyło się totalnym rozregulowaniem ( np. silną drażliwością, wybuchami emocji, "głupawką", problemami ze snem)?

Trudno Ci radzić sobie z zachowaniami Twojego dziecka w takich chwilach (a już szczególnie na oczach całej rodziny)? Czujesz wstyd, bezsilność, wyczerpanie i własne przebodźcowanie? Brakuje Ci już cierpliwości?

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby w tym roku było inaczej? Chcesz lepiej zrozumieć swoje dziecko i skuteczniej wesprzeć je w tym czasie?

Chcesz podarować swojemu dziecku (i sobie!) wyjątkowe, świąteczne wspomnienia, pełne rodzinnego ciepła i ze szczyptą magii, a nie wypełnione nerwową atmosferą?

Wyobraź sobie, że tegoroczne święta RZECZYWIŚCIE przebiegają inaczej.

Spokojniej.

Przyjemniej.

BEZ dziecięcego przestymulowania.

BEZ konieczności ciągłego gaszenia pożarów spowodowanych nadmiarem bodźców, wrażeń i emocji.

To naprawdę jest możliwe – wymaga jedynie odpowiedniego przygotowania. Uzbrojenia się w potrzebną wiedzę, poznania konkretnych strategii i pomysłów i wprowadzenia ich w życie. Tylko tyle i AŻ tyle!

Dokładnie to znajdziesz na moim webinarzeŚwiąteczna harmonia. Jak pomóc dzieciom wrażliwym na nadmiar bodźców przeżyć święta bez przestymulowania”, na który serdecznie Cię zapraszam!

Razem z webinarem otrzymasz dwa bardzo praktyczne bonusy, dzięki którym jeszcze skuteczniej wesprzesz swoje dziecko w tym pełnym wyzwań okresie – poniżej przeczytasz o nich więcej.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Gabrysia!

Jestem pedagożką specjalną, terapeutką integracji sensorycznej i mamą.

Pracuję z rodzicami dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, którzy są zmęczeni swoją rolą, mierzą się z silnym stresem, czują się niepewni siebie w swoim rodzicielstwie. Pomagam im w zrozumieniu specyfiki funkcjonowania ich dzieci oraz we wdrażaniu takich działań, dzięki którym łatwiej będzie okiełznać codzienność – tak, by mogli czerpać więcej radości ze swojego rodzicielstwa i jeszcze skuteczniej wspierać swoje wyjątkowe dzieci.

 

 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Udział w webinarze pomoże Ci zrozumieć, dlaczego święta bywają dla dzieci tak dużym wyzwaniem (nie tylko stricte sensorycznym!) i co konkretnie możesz zrobić, aby je w tym wesprzeć– zarówno w okresie poprzedzającym święta, jak i w same świąteczne dni.

Będziemy mówić o profilaktyce przebodźcowania, ale też o strategiach ratunkowych na te momenty, gdy „mleko już się rozleje” i układ nerwowy dziecka polegnie w starciu z nadmiarem świątecznych bodźców.

Porozmawiamy również o tym, jak złapać odpowiednią perspektywę w patrzeniu na to wyzwanie – taką, która będzie dla nas wspierająca, a nie dokładająca nam napięcia.

A webinar to jeszcze nie wszystko – przy jego zakupie otrzymasz również dwa wartościowe bonusy:

BONUS 1: Zestaw 30 kart ze świątecznymi zabawami sensorycznymi o działaniu wyciszającym (PDF do samodzielnego wydruku)

Propozycje zabaw zawarte na kartach nie tylko wypełnią Wam w przyjemny sposób czas, ale też – poprzez angażowanie zmysłów dziecka w określony sposób – będą działały na jego układ nerwowy kojąco i wyciszająco. Zaprezentowane aktywności będą idealne na grudzień, który to często bywa dla dzieci bardzo przebodźcowujący i rozregulowujący.

BONUS 2: „Sensoryczna apteczka pierwszej pomocy” – lista polecanych przeze mnie zabawek, gadżetów i pomocy terapeutycznych, które wspierają dziecięcą samoregulację

W tym bonusie znajdziesz aż 16 propozycji rzeczy,
w które warto wyposażyć „podręczną apteczkę sensoryczną” Twojego dziecka. Narzędzia te mogą być doskonałym wsparciem w regulowaniu swojego poziomu pobudzenia, w obniżaniu napięcia emocjonalnego i w powrocie do równowagi w trudniejszych chwilach.

Szczęśliwa rodzina mama, tata, synek obok choinki

Webinar „Świąteczna harmonia. Jak pomóc dzieciom wrażliwym na nadmiar bodźców przeżyć święta bez przestymulowania”

(spotkanie na żywo 14.12.2023 i roczny dostęp do nagrania)

+ 2 bonusy

Cena: 129 zł   99 zł

(cena promocyjna obowiązuje do 10.12.2023)

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: kontakt@rodzicielskiewyzwania.pl

Kiedy odbędzie się webinar? Czy trzeba być na żywo?

Webinar odbędzie się 14 grudnia 2023 o 21.00. Jeśli nie będziesz mieć możliwości uczestniczenia na żywo – nic straconego. Następnego dnia otrzymasz nagranie, do którego dostęp masz na rok.

Jak uzyskam dostęp do webinaru na żywo?

Dzień wcześniej, tzn. 13 grudnia 2023, dostaniesz na swój adres e-mail link do transmisji webinaru. Link znajdziesz także na platformie kursowej.

Kiedy otrzymam materiały bonusowe?

Materiały bonusowe otrzymasz bezpośrednio po zakupie – pobierzesz je ze swojego konta na platformie kursowej (zostanie ono dla Ciebie automatycznie założone w momencie dokonania zakupu).