BEZPŁATNY WEBINAR

5 mitów o „małych wulkanach energii” z zaburzeniami SI

i o tym, jak je skutecznie wyciszać

Webinar dla rodziców dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, którzy marzą o tym, by ich dziecko było bardziej wyciszone (ale mają wrażenie, że to „mission impossible”).

Webinar już się odbył.

 

Jesteś rodzicem „żywego srebra” z zaburzeniami integracji sensorycznej?

KLIKNIJ PONIŻEJ I SPRAWDŹ MOJE ZAPROSZENIE NA KURS!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Twoje dziecko z zaburzeniami SI jest w ciągłym ruchu, a usiedzenie 5 minut w miejscu w jego przypadku graniczy z cudem?

jest wiecznie nakręcone, nadmiernie pobudzone? Funkcjonuje niemal non stop na najwyższych obrotach?

silne emocje (te milsze i te mniej przyjemne), drażliwość, częste wahania nastrojów to Wasza codzienność?

w przedszkolu/szkole/żłobku przyczepiono mu już łatkę "niegrzecznego"? A może wręcz przeciwnie - w przedszkolu to anioł, a dopiero po przekroczeniu progu domu "pokazuje różki"?

znane Ci metody wyciszania u Was nie działają? Zastanawiasz się, o co tu chodzi i jak pomóc jemu i sobie?

To całkowicie normalne, że trudno Ci wyciszyć dziecko mające taki profil zaburzeń SI.

W przypadku tych dzieci to, co wydaje się logiczne i intuicyjne, rzadko ma cokolwiek wspólnego z prawdą. Sama terapia SI w gabinecie 1 raz w tygodniu również nie załatwi sprawy.

Na webinarze rozprawimy się z pięcioma bardzo popularnymi mitami, które mogą udaremniać Twoje dążenia do wyciszenia dziecka.

Z mojego doświadczenia w pracy z rodzicami wiem, że mity te mają się nadal bardzo dobrze w naszym społeczeństwie. Niestety bywa, że powielają je również nauczyciele, pediatrzy i różni specjaliści pracujący z dziećmi. To zrozumiałe, że jako rodzic możesz w tej sytuacji czuć się zagubiony i bezradny.

Na webinarze nie poprzestanę na obaleniu tych pięciu dezorientujących mitów. Opowiem Ci również, jakie podejście sprawdzi się lepiej w przypadku dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej i z tendencją do nadmiernego pobudzenia. Podzielę się z Tobą konkretnymi strategiami na wyciszanie dziecka, które ma tego rodzaju trudności. Podpowiem Ci również, czego lepiej unikać, by niechcący nie doprowadzać do jeszcze większego nakręcenia/ nie szkodzić dziecku w szerszej perspektywie.

Na webinarze nie zabraknie przykładów z mojej praktyki zawodowej – nie będzie to tylko sucha teoria oderwana od rzeczywistości. Jestem przekonana, że doświadczysz wielu momentów „aha!”. Zatem do zobaczenia w czwartek 23 maja 2024 o 20.30!

Opinie uczestników poprzednich edycji  webinaru

To było bardzo merytoryczne spotkanie. Dziękuję! Słuchając Cię poczułam, że nie jestem najbardziej niekonsekwentną matką na świecie, bo tak zarzucają mi panie z przedszkola (…). Dzisiaj przesłucham sobie nagranie jeszcze raz, bo muszę zrobić notatki:)

Magda

Z ogromnym zainteresowaniem obejrzałam webinar o „małych wulkanach energii”. Bardzo dziękuję za ogromną dawkę wiedzy!”

Ilona

Bardzo dziękuję za ten webinar, dużo praktycznej wiedzy dla mnie – początkującego rodzica z dzieckiem z diagnozą zaburzeń SI. Wiele jego zachowań mnie zastanawiało, a teraz już wiem, w którym kierunku mam patrzeć.”

Paulina

Bardzo rzeczowy i konkretny webinar, bez zbędnej terminologii z kosmosu – dostępny dla zwykłego rodzica. Dziękuję!

Agnieszka

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Gabrysia!

Jestem pedagożką specjalną, terapeutką SI i mamą.

Pracuję z rodzicami dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, którzy są zmęczeni swoją rolą, mierzą się z silnym stresem, czują się niepewni siebie w swoim rodzicielstwie. Pomagam im w zrozumieniu specyfiki funkcjonowania ich dzieci oraz we wdrażaniu takich działań, dzięki którym łatwiej będzie okiełznać codzienność – tak, by mogli czerpać więcej radości ze swojego rodzicielstwa i jeszcze skuteczniej wspierać swoje wyjątkowe dzieci.

Mam 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i ich rodzicami. Przez te lata spotkałam wiele rodzin i miałam okazję wspierać przeróżne dzieci. Dzięki temu dziś dysponuję szerokim wachlarzem metod i strategii, którymi chętnie się dzielę. Sama również jestem mamą – ta perspektywa pomaga mi jeszcze lepiej rozumieć i wspierać innych rodziców.

Copyright 2023 | Gabriela Stankiewicz

Ta strona nie jest częścią Facebooka ani Facebook INC. Ponadto ta strona nie jest wspierana przez Facebook ani Facebook INC. Facebook jest znakiem towarowym firmy Facebook INC.