jeszcze tylko jedna rzecz

Sprawdź maila i potwierdź swój zapis na webinar!

Zrób to najlepiej od razu, zanim Ci to umknie – jeśli tego nie zrobisz, ze względu na RODO nie będę mogła wysłać Ci linka do webinaru.

(jeśli nie znajdziesz maila ode mnie w głównej skrzynce, zajrzyj też do zakładki z ofertami lub do spamu).

A już dziś chciałabym zaprosić Cię do przetestowania z dzieckiem kilku prostych zabaw:) Aktywności, które Ci zaproponuję, pomagają wyregulować się i wyciszyć wielu dzieciom mającym problemy z integracją sensoryczną. 

Spokojnie – nie potrzebujesz szykować do nich absolutnie niczego! Zero przygotowań przed, zero bałaganu po;) Brzmi zachęcająco? Kliknij poniżej, pobierz krótki pdf z opisem 3 zabaw i sprawdź, jak wpłyną na Twoje dziecko (a także na Ciebie i Waszą relację!) 🙂

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Copyright 2023 | Gabriela Stankiewicz

Ta strona nie jest częścią Facebooka ani Facebook INC. Ponadto ta strona nie jest wspierana przez Facebook ani Facebook INC. Facebook jest znakiem towarowym firmy Facebook INC.