Poniższa oferta to propozycja wyłącznie dla subskrybentów mojego newslettera. Dziękuję Ci, że należysz do tego grona!

specjalna oferta

Pakiet maksymalnie praktycznych materiałów dla rodzica „małego wulkanu energii”:

  •  25 wyciszających zabaw sensorycznych, idealnych na zimowe popołudnia i wieczory z dzieckiem – zestaw kart do samodzielnego wydruku, 

  • Sensoryczna apteczka pierwszej pomocy – mini ebook zawierający listę polecanych zabawek, gadżetów i pomocy terapeutycznych, które wesprą Twoje dziecko w samoregulacji.

W SPECJALNEJ CENIE -60%

67 ZŁ   27 ZŁ!

OFERTA WAŻNA DO 31.01.2024

Co zyskasz dzięki kartom z wyciszającymi zabawami?

koniec z pustką w głowie w momencie, gdy popołudniową porą chcesz wyciszyć swój wulkan energii - wystarczy, że sięgniesz po karty i wybierzesz jedną spośród 25 propozycji sprawdzonych zabaw wyciszających

proponowane zabawy angażują zmysły dziecka w taki sposób, który sprzyja wyciszeniu (przy czym oddziałują nie tylko na wzrok, słuch czy dotyk, ale też m.in. czucie głębokie, którego stymulacja wpływa na układ nerwowy niezwykle kojąco)

angażując dziecko w wybraną zabawę, znacząco zwiększasz swoje szanse na chwilę wytchnienia i wypicie ciepłej kawy (... lub melisy, jeśli potrzeba Ci raczej tego drugiego😉)

wiele z proponowanych zabaw wymaga jedynie minimum przygotowań - spokojnie możesz po nie sięgać nawet wtedy, gdy masz niewiele czasu i energii (... oraz chęci do późniejszego sprzątania 😉)

kiedy dziecko po raz tysiąc pięćdziesiąty zaproponuje Ci zabawę, której z całego serca nie cierpisz (autka? Lalki barbie? Dinozaury? Superbohaterowie?) - będziesz mieć w zanadrzu wiele atrakcyjniejszych dla obu stron kontrpropozycji!

Co zyskasz dzięki mini ebookowi „Sensoryczna apteczka pierwszej pomocy”?

w oparciu o treść mini ebooka łatwo stworzysz dla swojego dziecka "podręczną sensoapteczkę", czyli zestaw praktycznych narzędzi wspierających samoregulację (w ebooku znajdziesz aż 20 propozycji takich narzędzi - gniotki to nie wszystko, co możemy zaoferować dziecku)

zyskasz alternatywną strategię na trudne momenty z dzieckiem, która ma znacznie większe szanse przynieść efekt niż nawet najbardziej "książkowe" komunikaty (dzieci regulują się przede wszystkim przez ciało, nie przez rozmawianie o emocjach w "gorących" momentach)

skompletowanie sensorycznej apteczki w oparciu o moje wskazówki i korzystanie z niej przez dziecko w przedszkolu/szkole pomoże na problemy takie jak nadmierna ruchliwość, trudność z dłuższym utrzymaniem uwagi, zwiększone zapotrzebowanie na stymulację sensoryczną czy duża podatność na przebodźcowanie.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Gabrysia!

Jestem pedagożką specjalną, terapeutką SI i mamą.

Pracuję z rodzicami dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, którzy są zmęczeni swoją rolą, mierzą się z silnym stresem, czują się niepewni siebie w swoim rodzicielstwie. Pomagam im w zrozumieniu specyfiki funkcjonowania ich dzieci oraz we wdrażaniu takich działań, dzięki którym łatwiej będzie okiełznać codzienność – tak, by mogli czerpać więcej radości ze swojego rodzicielstwa i jeszcze skuteczniej wspierać swoje wyjątkowe dzieci.

Mam 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i ich rodzicami. Przez te lata spotkałam wiele rodzin i miałam okazję wspierać przeróżne dzieci (od 5 lat są to głównie dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej). Dzięki temu dziś dysponuję szerokim wachlarzem metod i strategii, którymi chętnie się dzielę. Sama również jestem mamą – ta perspektywa pomaga mi jeszcze lepiej rozumieć i wspierać innych rodziców.

 

Copyright 2023 | Gabriela Stankiewicz

Ta strona nie jest częścią Facebooka ani Facebook INC. Ponadto ta strona nie jest wspierana przez Facebook ani Facebook INC. Facebook jest znakiem towarowym firmy Facebook INC.