Wszystko przebiegło pomyślnie – jesteś zapisany(a) na webinar!

Została już tylko jedna, BARDZO WAŻNA kwestia – sprawdź maila i potwierdź swój zapis. Jeśli tego nie zrobisz, ze względu na RODO nie będę mogła wysłać Ci linka do webinaru (jeśli nie znajdziesz wiadomości ode mnie w głównej skrzynce, zajrzyj też do zakładki z ofertami lub do spamu).

Wszystko przebiegło pomyślnie – jesteś zapisany(a) na webinar!

Została już tylko jedna, BARDZO WAŻNA kwestia – sprawdź maila i potwierdź swój zapis. Jeśli tego nie zrobisz, ze względu na RODO nie będę mogła wysłać Ci linka do webinaru (jeśli nie znajdziesz wiadomości ode mnie w głównej skrzynce, zajrzyj też do zakładki z ofertami lub do spamu).

A w oczekiwaniu na webinar mam dla Ciebie wyjątkową propozycję!

(UWAGA – tę stronę widzisz tylko raz. Jest to moja jednorazowa oferta dla Ciebie w ramach podziękowania za Twój zapis na webinar. Możesz z niej skorzystać jedynie przez najbliższe 15 minut)

specjalna oferta

Pakiet maksymalnie praktycznych materiałów dla rodzica „małego wulkanu energii”:

  • 30 wyciszających zabaw sensorycznych, idealnych na popołudniowe zwalnianie obrotów i wyregulowanie się po całym dniu – zestaw kart do samodzielnego wydruku,

  • Sensoryczna apteczka pierwszej pomocy – mini ebook zawierający listę polecanych zabawek, gadżetów i pomocy terapeutycznych, które wesprą Twoje dziecko w samoregulacji.

W SPECJALNEJ CENIE -60%

67 ZŁ   27 ZŁ!

Oferta jest dostępna jeszcze tylko przez...

Co zyskasz dzięki kartom z wyciszającymi zabawami?

koniec z pustką w głowie w momencie, gdy popołudniową porą chcesz wyciszyć swój wulkan energii - wystarczy, że sięgniesz po karty i wybierzesz jedną spośród 30 propozycji sprawdzonych zabaw wyciszających

zabawy, które Ci zaproponuję, są dobrane pod kątem dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej i z tendencją do nadmiernego pobudzenia; angażują zmysły dziecka w taki sposób, który sprzyja wyciszeniu (przy czym oddziałują nie tylko na wzrok, słuch czy dotyk, ale też m.in. czucie głębokie, którego stymulacja wpływa na układ nerwowy niezwykle kojąco)

angażując dziecko w wybraną zabawę, znacząco zwiększasz swoje szanse na chwilę wytchnienia i wypicie ciepłej kawy (... lub melisy, jeśli potrzeba Ci raczej tego drugiego😉)

wiele z proponowanych zabaw wymaga jedynie minimum przygotowań - spokojnie możesz po nie sięgać nawet wtedy, gdy masz niewiele czasu i energii.

kiedy dziecko po raz tysiąc pięćdziesiąty zaproponuje Ci zabawę, której z całego serca nie cierpisz (autka? Lalki barbie? Dinozaury?) - będziesz mieć w zanadrzu wiele atrakcyjnych dla obu stron kontrpropozycji!

Co zyskasz dzięki mini ebookowi „Sensoryczna apteczka pierwszej pomocy”?

w oparciu o treść mini ebooka łatwo stworzysz dla swojego dziecka "podręczną sensoapteczkę", czyli zestaw praktycznych narzędzi wspierających samoregulację (w ebooku znajdziesz aż 20 propozycji takich narzędzi - gniotki to nie wszystko, co możemy zaoferować dziecku)

zyskasz alternatywną strategię na trudne momenty z dzieckiem, która ma znacznie większe szanse przynieść efekt niż nawet najbardziej "książkowe" komunikaty (dzieci regulują się przede wszystkim przez ciało, nie przez rozmawianie o emocjach w "gorących" momentach)

skompletowanie sensorycznej apteczki w oparciu o moje wskazówki i korzystanie z niej przez dziecko w przedszkolu/szkole pomoże na problemy takie jak nadmierna ruchliwość, trudność z dłuższym utrzymaniem uwagi, zwiększone zapotrzebowanie na stymulację sensoryczną czy duża podatność na przebodźcowanie.

dwie okładki ebooków
Oferta jest dostępna jeszcze tylko przez...

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem Gabrysia!

Jestem pedagożką specjalną, terapeutką SI i mamą.

Pracuję z rodzicami dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, którzy są zmęczeni swoją rolą, mierzą się z silnym stresem, czują się niepewni siebie w swoim rodzicielstwie. Pomagam im w zrozumieniu specyfiki funkcjonowania ich dzieci oraz we wdrażaniu takich działań, dzięki którym łatwiej będzie okiełznać codzienność – tak, by mogli czerpać więcej radości ze swojego rodzicielstwa i jeszcze skuteczniej wspierać swoje wyjątkowe dzieci.

Mam 14-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i ich rodzicami. Przez te lata spotkałam wiele rodzin i miałam okazję wspierać przeróżne dzieci (od 5 lat są to głównie dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej). Dzięki temu dziś dysponuję szerokim wachlarzem metod i strategii, którymi chętnie się dzielę. Sama również jestem mamą – ta perspektywa pomaga mi jeszcze lepiej rozumieć i wspierać innych rodziców.

 

Copyright 2023 | Gabriela Stankiewicz

Ta strona nie jest częścią Facebooka ani Facebook INC. Ponadto ta strona nie jest wspierana przez Facebook ani Facebook INC. Facebook jest znakiem towarowym firmy Facebook INC.